Studniówka poza szkołą

Organizacja studniówki to spore wyzwanie pod każdym względem. Uczniowie z reguły nie widzą problemu w tym wydarzeniu, organizacja wydaje się banalna. Do czasu…

Kiedy trzeba ją zorganizować, to pojawiają się kłopoty. Zwłaszcza w większych miastach takich jak Kraków, albo Warszawa. One dają więcej możliwości, jednocześnie więcej szkół stara się zorganizować tę imprezę. Opcją jest udanie się do parkhotellyson.pl gdzie większość kwestii organizacyjnych pozostaje na barkach właścicieli hotelu. Jednak czy studniówka poza szkołą jest dobrym pomysłem?

Studniówka a szkoła

 

W większości przypadków w szkole odbywa się studniówka. Kraków i inne większe miasta częściej odbiegają od tego standardu. Takie rozwiązanie ma swoje wady i zalety:

 

  • 11554720(10)
    Studniówka. Kraków.

    Z pewnością jest mniej kwestii związanych z organizacją. Znaczna część rzeczy związanych z nią spada na barki hotelu.

  • Jest większe pole do wyboru, w miastach takich jak Kraków istnieje wiele możliwości organizacji studniówki poza szkołą.
  • Kwestią bardzo kontrowersyjną są koszty – w wielu przypadkach organizacja tej imprezy poza szkołą będzie znacznie droższa. Jednak często udaje się w ten sposób nawet zaoszczędzić pieniądze.
  • Tradycja – to bardzo może być najtrudniejsze do przejścia. W szkole, do której ja chodziłem była tradycja organizacji studniówki w szkole, dlatego też mimo licznych innych propozycji właśnie tu się odbyła.

 

Warto rozważyć różne propozycje, zanim podejmie się decyzję. To jest impreza, na której jest się z reguł tylko raz, dlatego też warto zadbać o to, żeby w pewien sposób wyjątkowa i niezapomniana była studniówka. Kraków, podobnie jak wiele innych miejscowości oferuje wiele możliwości. Warto się im przyjrzeć zanim się na coś zdecyduje.